Zarejestruj się
cart Zrób zakupy
Poleć znajomemu Dodaj do ulubionych Newsletter Forum Kontakt

Jak działa Infobuzer?

Wystarczy kliknąć przycisk "Kup Teraz", wybrać liczbę kuponów, opcję płatności i sfinalizować transakcję. Po zaksięgowaniu płatności przez DOT PAY automatycznie otrzymasz maila z potwierdzeniem zakupu oraz linkiem do mój panel w którym będzie zapisany jako pdf Twój kupon. Możesz również zalogować się do mój panel – sprzedaż grupowa – moje kupione kupony i pobrać kupon jako pdf.

Czy muszę się zarejestrować żeby kupić kupon infobuzer?

Tak, należy zarejestrować się (rejestracja krótka – uproszczona), nie istnieje możliwość zakupu bez rejestracji. Pamiętaj, że rejestrując się zyskujesz dodatkowe możliwości w panelu on-line: mój panel.

Jak mogę płacić w infobuzer?

Możesz płacić przez system płatności elektronicznych DOT PAY. Obsługiwane kanały płatności: przelewem internetowy z konta, karta płatnicza. Zachęcamy do płatności kartą, bo to najszybszy i najwygodniejszy sposób płatności.

Płacę i co dalej?

Po zaksięgowaniu płatności przez DOT PAY automatycznie otrzymasz maila z potwierdzeniem zakupu oraz linkiem do mój panel w którym będzie zapisany jako pdf Twój kupon. Możesz również zalogować się do mój panel – sprzedaż grupowa – moje kupione kupony i pobrać kupon.

Kupiłem kupon infobuzer jak mogę z niego skorzystać?

Jeżeli jest to kupon na usługę, wydrukuj go i podczas realizacji pokaż Usługodawcy. Jeżeli masz kupon na produkt, zapoznaj się z warunkami realizacji na kuponie – znajdziesz tam instrukcję co zrobić, by otrzymać produkt.

Czy mogę komuś podarować kupon infobuzer?

Tak. Pod "Kup Teraz" znajdziesz przycisk "kup jako prezent". Masz dwie opcje: otrzymujesz kupon w formie podarunkowej i wręczasz go osobiście lub osoba obdarowana otrzymuje go mailem. Na kuponie w możesz umieścić własne życzenia.

Jak długo jest ważny kupon?

Ważność kuponu podana jest w treści kuponu w zakładce: "Aby zrealizować kupon Infobuzer.pl należy".

Jak zwrócić niewykorzystany kupon?

Chęć zwrotu kuponu należy zgłosić mailowo wraz z załączonym jako pdf kuponem na adres naszego Biura Obsługi Klienta: biuro@infobuzer.pl

Czy infobuzer wystawi fakturę VAT za usługę oferowaną w obniżonej cenie?

Zgodnie z prawem to nasz Partner wykonuję usługę, w związku z tym on jest podmiotem odpowiedzialnym za wystawienie dowodu zakupu (paragon lub faktura vat).