Zarejestruj się
cart Zrób zakupy
Poleć znajomemu Dodaj do ulubionych Newsletter Forum Kontakt

Podgląd nowości rynkowej

Zelmer - Król Porządków oddaje VAT

Zelmer - Król Porządków oddaje VAT

Odkurzą, umyją, upiorą, a dzięki podwójnemu filtrowi zadbają o świeżość powietrza. Królowie Porządków – wielofunkcyjne odkurzacze Zelmer od teraz są dostępne w promocji polegającej na zwrocie kwoty równej VAT. Akcja potrwa do 28 sierpnia br. i obejmuje modele z linii Aquawelt Plus oraz Aquawelt Pro.

 

Kim jest Król Porządków?

Odkurzacz Aquawelt Plus łączy w sobie funkcje odkurzania tradycyjnego w trybie workowym lub bezworkowym z wykorzystaniem filtra wodnego, zbierania wody i błota oraz prania dywanów, wykładzin i tapicerek. Dlatego, niezależnie od rodzaju podłogi, na której się znajduje, szybko zaprowadza domowe porządki. Czystość wydmuchiwanego powietrza zapewnia filtr EPA oraz filtr wodny, które stanowią podwójne zabezpieczenie przed alergenami i bakteriami.

 

Jak go zdobyć?

Aquawelt Plus idealnie sprawdzi się w trakcie remontów czy letnich porządków, dlatego marka Zelmer przygotowała specjalną wakacyjną promocję. Osoby, które zdecydują się na zakup do 28 sierpnia 2017 r. i zgłoszą go za pośrednictwem strony internetowej lub listem poleconym, otrzymają zwrot kwoty równej wartości VAT. Regulamin oraz dodatkowe informacje na temat promocji można znaleźć na www.zelmer.pl.

 

Odkurzacze marki Zelmer charakteryzują się bogatym wyposażeniem w liczne i przydatne akcesoria, dlatego w zestawie modelu Aquawelt Plus znajdziemy np. przełączalną ssawko-szczotkę z separatorem drobnych przedmiotów, który wychwyci je do specjalnego koszyczka, dzięki czemu obrączka czy kluczowy dla budowy zamku klocek już nigdy nie zaginą podczas sprzątania; a także: szczotkę i ssawkę szczelinową do drobnych i trudno dostępnych powierzchni, szczotkę do parkietu i kamienia, ssawkę do zbierania wody czy dwa rodzaje ssawek do prania dywanów i mycia płytek. Z ich pomocą domowe porządki są dużo mniej uciążliwe. Dodatkowo, każdy z odkurzaczy wyposażony jest w wytrzymały i odporny na zgięcia wąż Flexi.

 

Modele objęte promocją:

ZVC762ZK, ZVC762ZP, ZVC762ZT, ZVC762SP, ZVC762ST, ZVC764CT

Podziel się tym!

Sprawdź promocje --23%

Galeria zdjęć

Fotografia123 - kurs on-line

49zł zamiast 198

-75%
Infobuzer