Zarejestruj się
cart Zrób zakupy
Poleć znajomemu Dodaj do ulubionych Newsletter Forum Kontakt

Podgląd kodu rabatowego

Akcja PŁOCK ZA PÓŁ CENY w Galerii Wisła

Akcja PŁOCK ZA PÓŁ CENY w Galerii Wisła

 

Od 8 do 10 września br. odbędzie się druga edycja akcji „PŁOCK ZA PÓŁ CENY”. W zeszłorocznej, premierowej odsłonie, Galeria Wisła była jedyną galerią handlową w Płocku biorącą udział w tej interesującej akcji polegającej na tym, że wszystkie podmioty uczestniczące w niej obniżają o 50% ceny niektórych produktów lub usług.

„Współorganizatorem akcji jest Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna.Doświadczenia z poprzedniej edycji i z innych miast pokazują, że akcja cieszy się dużym powodzeniem zarówno wśród mieszkańców, jak i turystów.” – informuje Magdalena Michalska, Marketing Manager Galerii Wisła – „Wszystkie partnerskie punkty zostaną także oznaczone specjalnymi plakatami, tak aby turyści i mieszkańcy łatwo mogli je odnaleźć.”

Dzięki dołączeniu Galerii Wisła do akcji, klienci będą mieli możliwość skorzystania ze zgłoszonych ofert również w galerii.O powodzeniu akcji świadczy jej rozwój i przyłączanie się do niej kolejnych partnerów.Aktualne informacje na temat wydarzenia dostępne są na stronie www.plockzapolceny.ploraz na Facebooku.

Podziel się tym!

Sprawdź promocje --50%

Galeria zdjęć

Fotografia123 - kurs on-line

49zł zamiast 198

-75%
Infobuzer